Telif Hakkı Bildirimi

Web Sayfamız  hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir. Web Sayfamız, 5651 SAYILI YASADA BELİRTİLEN MADDELER GEREĞİNCE YER SAĞLAYICI" OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

Web Sayfamızda yer alan tüm dosya ve paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır ve sadece yer sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. 

Tanıtım amaçlı İndirmiş olduğunuz tüm içerikleri en fazla 24 saat bilgisayarınızda barındırma hakkına sahipsiniz. Fazlasında T.C. yasalarına göre suç işlemiş sayılırsınız. 

Web Sayfası Yöneticilerinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri [email protected] adresine aşağıdaki uyarılara dikkat ederek talepte bulunabilirler.

İhtarname yollanırken, hak sahipliği belgeleriyle birlikte yollanmalıdır. Site yetkilisinin, uyarının hak sahipleri tarafından yapıldığını görmesi gerekmektedir. Bunun olmaması halinde, site yetkilisi tarafından olumsuz geri dönüşlere sebebiyet verilebilir. Ayrıca ileriki aşamalarda Savcılık vasıtasıyla haksız içerikli siteye erişimin engellenmesi talebi söz konusu olursa, uyarının usulüne uygun yapılması koşulu aranacaktır. İhtarname ile birlikte hak sahipliği belgesinin olmaması, usule aykırılık yaratır, Savcılık hak sahibinin talebini yerine getirmeyebilir.

Unutulmamalıdır ki web sayfamızın  amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır. Tanıtım modeli olarak da ziyaretçilerin sitemizde ekli olan kitap tanıtım ve yer gösterici linkleri aracılığı ile kitapları inceleme fırsatı sunarak kitabın orjinalini almaya teşvik etmek ve yazarı tanımasını sağlayarak ileride çıkacak olan kitaplarını da almasını sağlamaktır.

Web sayfamızda bulunan sponsor reklamlar haricinde hiç bir materyalden gelir elde etmez ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmaz.

Please giriş yap or register to continue selecting your vip package.

Platinum

₺0,00 Platinum

Platinum Yearly Subscription